Środa, 26 kwietnia, 2017

Konsultacje podczas Dębowego Maj Festiwalu


Dębowy Maj Festiwal to nie tylko czas aktywności i zabawy. Będzie to również okazja, aby zapytać mieszkańców Dąbrowy Górniczej o ich koncepcje i pomysły na zagospodarowanie terenu Centrum Dąbrowy Górniczej. Dlatego jeśli chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat byłej Fabryki DEFUM, zapraszamy 29 kwietnia w godzinach 14.00 – 17.00 oraz 1 maja w godzinach 12.00-16.00 do Centrum Sportów Letnich i Wodnych przy Pogorii III. Szukajcie nas pod namiotem z logo Fabryki Pełnej Życia.

 

Konsultacje podczas Dębowego Maj Festiwalu przeprowadzi Fundacja Godne Życie, a odbywać się one będą metodą mobilnego punktu konsultacyjnego. To jeden ze scenariuszy działań proponowanych w ramach „Koncepcji pracy ze społecznością lokalną, która pozwoli na partycypacyjne wypracowanie programu funkcjonalnego rewitalizacji śródmieścia Dąbrowy Górniczej”.

 

Punkt ma umożliwić mieszkańców miasta wypowiedzenie się na temat funkcjonowania miasta, a zwłaszcza jego części śródmiejskiej i dać szansę na dyskusję w szerszym gronie przy różnych okazjach, z potrzebami innych osób i grup.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Punkt konsultacyjny współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!