Poniedziałek, 8 maja, 2017

Konsultacje podczas Dębowego Maj Festiwalu


Dnia 29 kwietnia 2017 i 1 maja 2017 podczas Dębowego Maj Festiwalu przedstawiciele Fundacji Godne Życie rozmawiali z mieszkańcami miasta i okolic na temat ich pomysłów, oczekiwań oraz koncepcji zagospodarowania terenu Centrum Dąbrowy Górniczej, a w szczególności byłej Fabryki DEFUM.

 

Konsultacje odbywały się metodą Mobilnego Punktu Konsultacyjnego.

 

Park linowy i ścianka wspinaczkowa, park rozrywki, oceanarium, klimatyczne lokale muzyczne, kawiarnio-czytelnia, muzeum przemysłu, ogród sensoryczny oraz strefa pikniku i aktywności rodzinnej to tylko niektóre z propozycji. Uczestniczący w konsultacjach mieszkańcy, pełni zaangażowania dzielili się swoimi pragnieniami i marzeniami o zrewitalizowanej Dąbrowie Górniczej. Padały pomysły zarówno te przyziemne jak i górnolotne, niezwykłe i pełne kreatywności.

 

Łącznie przeprowadzono ponad dwieście inspirujących rozmów.

 

Kolejna okazja do wypowiedzenia się na temat Fabryki Pełnej Życia i rewitalizacji śródmieścia będzie miała miejsce podczas Dni Dąbrowy Górniczej. Serdecznie zapraszamy!

 

Punkt Konsultacyjny współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!