Piątek, 11 sierpnia, 2017

Kolejny weekend przed nami!


Filmowo i artystycznie - pod takimi hasłami przebiegnie najbliższy weekend na Fabryce Pełnej Życia. 

 

Sobotę rozpoczniemy kolejną już edycją Kulturalnego Placu Zabaw O  14:00 na Fabryka Pełna Życia na naszych milusińskich czeka mnóstwo atrakcji podczas Kulturalnego Placu Zabaw.  Kolejne spotkanie nosi nazwę "Fabryka zabawy" i będzie obejmowało otwarte warsztaty majsterkowania, tworzenie przestrzeni dla zabawy w tworzenie zabawek z niczego i ze wszystkiego, konstruowanie, projektowanie, kombinowanie, wymyślanie, budowanie placu budowy zabawek w zabawie. Śmiechu i dobrej zabawy będzie bez liku - zatem obierz kierunek DEFUM i baw się z nami.

 

Wieczorem, na kinomaniaków czeka siódmy seans Letniego Kina Plenerowego rozpocznie się punktualnie o 21.00, wyświetlimy dla Was czarna komedia "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" autorstwa Felixa Herngrena.

 

Opis filmu: Zdawać by się mogło, że pełne ekscytujących przygód życie Allana Karlssona dobiegnie końca w domu spokojnej starości. Nic bardziej mylnego! Bohater, pomimo setki na karku, wciąż cieszy się doskonałym zdrowiem. Podczas, gdy personel szykuje dla niego wielkie przyjęcie urodzinowe, Allan wyskakuje przez okno i brawurowo ucieka z ośrodka, inicjując serię zabawnych i zaskakujących zdarzeń. Walizka pełna pieniędzy, banda motocyklistów, słoń-cyrkowiec, angielski gangster-choleryk, najbardziej flegmatyczny policjant świata - dla przeciętniaka każdy z elementów tej osobliwej wycieczki stałby się przygodą życia. Ale nie dla Allana, który odegrał kluczową rolę w najważniejszych wydarzeniach XX wieku. Podróżując po całym świecie i wykonując tajne misje, poznał generała Franco, Stalina, prezydentów Trumana i Reagana, Michaiła Gorbaczowa oraz niezbyt lotnego brata-bliźniaka Alfreda Einsteina. 

 

Udowadniamy, że wakacje w mieście nie muszą być nudne.


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!