Wtorek, 19 września, 2017

Pierwsze warsztaty Żywej Ulicy


Każdy projekt rewitalizacyjny nie jest tylko przemianą przestrzenną. Nieodłącznym elementem tego typu działań jest proces społeczny. Fundacja Napraw Sobie Miasto w celu zbudowania lokalnej grupy mieszkańców wokół projektu “Żywa Ulica” organizuje warsztaty.

 

Zespół Fundacji zaczął zbierać informacje o obecnym funkcjonowaniu ul. 3-go Maja w trakcie rozmów z mieszkańcami i przedsiębiorcami, prowadzonych od początku miesiąca. Dodatkowe uwagi zgromadził w punkcie konsultacyjnym, który w tym miejscu pojawił się w minioną sobotę. Kolejnym etapem analizy będą warsztaty. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 września o godzinie 17:00  w Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Sienkiewicza  6A i potrwa maksymalnie 3 godziny. Wyniki pracy posłużą do stworzenia projektu tymczasowego zagospodarowania ulicy w październiku - narzędzia do testowania zmian w przestrzeni.


W celu oszacowania liczby osób uczestniczących w warsztatach prosimy o mailowe potwierdzenie obecności: maciej.folta@naprawsobiemiasto.eu.

 

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

 

Mieszkańcy i przedsiębiorcy odwiedzeni bezpośrednio przez przedstawicieli Fundacji Napraw Sobie Miasto będą powiadamiani o spotkaniach telefonicznie.

 

Zapraszamy!


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!