Wtorek, 11 lutego, 2020

Fabryka ze Strefą Smaku. Stań do przetargu i stwórz z nami nowe centrum Dąbrowy Górniczej!


Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. ogłasza 
PRZETARG NIEOGRANICZONY Z LICYTACJĄ
na oddanie w dzierżawę na okres do 31 grudnia 2022 roku pięciu miejsc oznaczonych odpowiednio numerami 1 do 5 z przeznaczeniem pod działalność handlowo-gastronomiczną w konstrukcjach kontenerowych oraz dwóch miejsc oznaczonych numerami 6 i 7 z przeznaczeniem pod działalność handlowo-gastronomiczną w obiektach tupu food truck, na części nieruchomości stanowiącej własność Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. oznaczonej numerem geodezyjnym 33 karta mapy 53 (księga wieczysta nr KA1D/00024308/8) w centrum Dąbrowy Górniczej przy ul. Kościuszki na terenie Fabryki Pełnej Życia celem wybrania najkorzystniejszych ofert dla tych miejsc.

Cel przetargu
Stworzenie na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej Strefy Smaku, miejsca spójnego architektonicznie, wyróżniającego się postindustrialnym klimatem, atrakcyjnego pod względem oferty gastronomicznej i kulturalnej.

Opis lokalizacji
Dla zapewnienia potencjalnym dzierżawcom jak najlepszych warunków funkcjonowania, Strefę Smaku zlokalizowano w sąsiedztwie Warsztatu Fabryki Pełnej Życia, nowoczesnego multimedialnego centrum  wystawowo-konferencyjnego, w otoczeniu niezwykłych żelbetonowych konstrukcji suwnic i zaplanowanej do realizacji w pierwszej połowie 2020 roku tzw. Strefy Wejściowej do Fabryki Pełnej Życia.

Wkład inwestycyjny spółki Fabryka Pełna Życia, organizatora przetargu
Dla zapewnienia potencjalnym dzierżawcom jak najlepszych warunków funkcjonowania w przestrzeni będącej przedmiotem postępowania Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. zrealizuje następujące zadania inwestycyjne:
- doprowadzenie wody i kanalizacji do każdego z punków będących przedmiotem postępowania,
- doprowadzenia en. elektrycznej o odpowiedniej mocy, 15 kW na każdy punkt,
- postawienie i serwis nowoczesnych kontenerów toaletowych, w tym kontenera dla osób niepełnosprawnych,
- renowacja konstrukcji suwnic,
- stworzenie atrakcyjnej aranżacji (ażurowe zadaszenie w postaci żagli rozpiętych pomiędzy konstrukcjami suwnic),
- oświetlenie konstrukcji suwnic,
- przesuniecie dotychczasowego ogrodzenia w celu stworzenia strefy wypoczynku dla klientów,
- postawienie sceny dla klientów,
- stworzenie tzw. Strefy Wejściowej do Fabryki Pełnej Życia, atrakcyjnej, zielonej przestrzeni wypoczynku w miejscu wyburzonych budynków modelarni i budynku biurowego przy ul. Kościuszki 3.

Wkład organizacyjny spółki Fabryka Pełna Życia, organizatora przetargu
Dla zwiększenia atrakcyjności przestrzeni będącej przedmiotem postępowania Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. zrealizuje następujące zadania promocyjno-kulturalne:
- wydarzenia kulturalne (wystawy, spotkania, koncerty) w Warsztacie Fabryki Pełnej Życia, nowoczesnym centrum wystawowo-konferencyjnym,
- duże wydarzenia plenerowe na terenie Fabryki Pełnej Życia, w tym Festiwal Fabryki Pełnej Życia w trakcie Dni Dąbrowy Górniczej 2020 (29-31.05.2020),
- projekcje kina letniego w Fabryce Pełnej Życia,
- wydarzenia kulturalne (wystawy, spotkania, koncerty) na terenie Fabryki Pełnej Życia.

Wkład promocyjny spółki Fabryka Pełna Życia, organizatora przetargu
Przez cały okres związania umową Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. będzie, za pośrednictwem mediów społecznościowych, serwisu internetowego oraz innych kanałów komunikacji, promować ofertę najemców i organizowane przez nich wydarzenia i akcje promocyjne.

Określenie preferowanego przez organizatora przetargu podstawowego profilu poszczególnych punktów:

Miejsce nr 1 – kawiarnia (sprzedaż kawy, herbaty, ciast, ciastek i słodyczy, lodów, wina musującego, etc.),
Miejsce nr 2 – kuchnia z charakterem (restauracja o określonym profilu, np. włoska, tajska, meksykańska, regionalna, etc.),
Miejsce nr 3 – strefa wege (sprzedaż świeżych warzyw, owoców, produktów wegetariańskich i wegańskich),
Miejsce nr 4 – pub craft (sprzedaż piw rzemieślniczych),
Miejsce nr 5 – burgery i piwo,
Miejsce nr 6 – food truck z daniami kuchni europejskiej,
Miejsce nr 7 – food truck z daniami kuchni orientalnej.

Ważne informacje
Obszar Fabryki Pełnej Życia jest strefą wolną od plastiku, dlatego dzierżawcy będą mieli obowiązek prowadzenia sprzedaży z poszanowaniem środowiska naturalnego, przez co rozumie się zakaz dystrybucji napojów i żywności w opakowaniach plastikowych.

Ogłoszenie o przetargu na: https://bip.fabrykapelnazycia.eu/p,63,ogloszenia-o-zamowieniach?fbclid=IwAR01_tO87NqhQ2gzwgFLC9WDmNHrB70wsmq9Ex1KUct_avkf8KdWBYZUIGQ


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!