Wtorek, 26 czerwca, 2018

Niecodzienna Olimpiada dla Dąbrowian

12.07.2018


Sportowe emocje w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej jeszcze nie opadły. Dla tych, którzy nadal spragnieni są sportowych emocji mamy niecodzienną propozycję. Jako, że wakacje to czas wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu zapraszamy do udziału w organizowanej przez Fundację Godne Życie Olimpiadzie Sportów Niecodziennych, która zostanie zainaugurowana w Fabryce Pełnej Życia.

 

Olimpiady organizowane będą w Fabryce Pełnej Życia (wejście od strony ul. Kościuszki) w dniach 5.07 i 12.07 w godzinach Od 10:00-14:00  oraz Parku Śródmiejskim przy CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej w dniu 17.07 w godz. 10:00-14:00 i 24.07 w godz. 10:00-13:00. Olimpiady otwarte są dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Górniczej i okolic. Nie wymagają zapisów i są bezpłatne.

 

Olimpiada Sportów Niecodziennych to organizowany corocznie cykl zawodów sportowych, których cechą charakterystyczną są niezwykłe, zabawne konkurencje. W tym roku przewidywane są takie sportowe „dyscypliny” jak: przerzucanie w ręcznikach balonu wypełnionego wodą, biegi w workach, mega warcaby, budowanie wieży z klocków, przeciąganie liny, szalone kręgle, super boule czy tradycyjna i nieco zapomniana gra w kapsle. Najlepsi zawodnicy w tych nietypowych zmaganiach zostaną nagrodzeni upominkami rzeczowymi.

 

Udział dzieci i młodzieży w Olimpiadzie Sportów Niecodziennych zapewni ciekawą sportową rywalizację, niezapomniane przeżycia, mnóstwo uśmiechu a także nauczy współpracy i działania zgodnie zasadami fair play. 

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej oraz 1% podatku.


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!