Wtorek, 30 kwietnia, 2019

Muzyczna Majówka

02.05.2019


Tegoroczna majówka będzie eksplozją muzyki w naszym mieście. 2 maja w Fabryce Pełnej Życia zaprezentuje się aż 5 fantastycznych zespołów. Na wszystkie koncerty serdecznie zapraszamy! Wstęp jest oczywiście wolny. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę oraz krótki opis tych właśnie kapel.

 

2 maja – czwartek

17.00 Cartel (Historia zespołu Anity i Jaśka sięga 2016 roku. Przez kilka ostatnich lat zmieniała się nazwa i skład, ale koniec końców jako, że lubią się afiszować, a w ich żyłach płynie gorąca krew…padło na Afisz tyle, że po hiszpańsku)

18.15 Przemek Smolarski z zespołem (Kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista. Związany jest z muzyką od zawsze. Gra i śpiewa od ponad 20 lat, obecnie przygotowuje się wraz z zespołem do nagrania autorskiej płyty)

19.30 Niadara (Urodzeni gdzieś pośród słonecznych wzgórz Kalifornii, a przynajmniej tak im się wydaje. Chłopaki nie potrafią grać ciszej, nie umieją nie dać z siebie wszystkiego i definitywnie nie lubią nie zostawiać niedosytu)

21.00 Transgresja (Transgresja – śląsko-dąbrowski zespół, grający szeroko pojęty alternatywny, ciężki rock/metal. Założony w 2015 roku, po okresie przygotowywania materiału, zadebiutował na scenie w lutym 2016. Niedługo później światło dzienne ujrzało pierwsze demo zespołu – „Ludzie atomów masowej destrukcji” – zawierające trzy utwory nagrane na tzw. „setkę”. Zgodnie z duchem transgresjonizmu – przekraczania granic, łamania utartych schematów – muzyka Transgresji, czerpiąca inspiracje z wielu różnorodnych źródeł, nie daje się łatwo zaszufladkować w jednym gatunku)

Zapraszamy do Fabryki Pełnej Życia!


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!