Środa, 14 sierpnia, 2019

Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła

08.09.2019


Zapraszamy serdecznie na organizowany przez Stowarzyszenia Komitywa  już po raz trzeci Jesienny Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła który odbędzie się 8 września 2019 roku w godzinach od 12:00 do 20:00. Tradycyjnie to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się na ulicy 3 maja w Dąbrowie Górniczej (okolice fontanny).

 

Wydarzenie to połączenie jesiennego jarmarku, bezpłatnych warsztatów rękodzielniczych oraz innych atrakcji festynowych dla dzieci! Już teraz zapraszamy wszystkich wystawców, którzy chcą zaprezentować oraz sprzedać swoje wyroby z szeroko pojmowanego rękodzieła i rzemiosła. Co ważne - nie ma żadnych opłat za udział zarówno jako wystawca jak również uczestnik warsztatów. Będzie rodzinnie, muzycznie, twórczo, przyjacielsko oraz zaskakująco. Wystawców organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny pod numerem 501 512 008 odpowiemy na pytania!

 

Już zdecydowanych zapraszamy do potwierdzenia swego udziału w Jarmarku w e-mailu (stowarzyszenieinicjatywkomitywa@op.pl) z podaniem orientacyjnego zapotrzebowania (w metrach) na miejsce, imię i nazwisko oraz numer telefonu a także rodzaj wystawianych towarów rękodzielniczych.

 


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!