Wtorek, 29 października, 2019

Fabryka Kreatywności

29.10.2019-11.11.2019


Zbierz swoją drużynę i zgłoś się do IV edycji Fabryki Kreatywnego Biznesu. To konkurs dla błyskotliwych osób, które nie boją się wyzwań i chcą podbić lokalny rynek.

 

„Fabryka Kreatywnego Biznesu” ma zachęcić młodzież do rozwijania twórczego potencjału, kreowania postaw przedsiębiorczych, współdziałania w grupie, a także zdobywania nowych doświadczeń. Organizowane w ramach przedsięwzięcia warsztaty, wykłady i konsultacje przygotują uczestników do stworzenia firmy, której działalność zlokalizowana będzie na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

 

Rekrutacja uczestników odbywa się na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, które należy złożyć w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MBP (ul. Kościuszki 25) lub przesłać drogą mailową na adres: marketing@biblioteka-dg.pl do 11 listopada. Przedsięwzięcie realizowane będzie od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r., natomiast jego inaugurację zaplanowano na 19 listopada o godz. 16:30 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

 

Projekt skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (od 16 r.ż., a także dla uczniów, którzy ukończą 16 lat w trakcie trwania projektu. ; klasy I i II) i będzie przebiegał pod merytoryczną opieką Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. W trakcie przedsięwzięcia uczestnicy będą zdobywali punkty, które zostaną przeliczone na nagrody finansowe, a także wskażą najbardziej przedsiębiorczą drużynę. Działania młodych ludzi wspierać będą mentorzy – przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw.

 

Organizatorami projektu są: Miejska Biblioteka Publiczna i Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Patronat nad akcją objęli: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, Wyższa Szkoła Humanitas, Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa. Patronatu medialnego udzieliło Radio Eska. Tegoroczną edycję „Fabryki Kreatywnego Biznesu” wsparli: Biuro Obrachunkowe Wn-Ma, Centrum Aktywności Obywatelskiej, Creative Agency, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, FURIA Centrum Gier Fabularnych, Grupa EDO, JACO.PRO, Ogólnopolska Szkoła Językowa British School, PRONOBIS STUDIO, Studio Kreatywne ANNANAS, Stowarzyszenie „Przedsiębiorcy z Wyboru”.

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

 

Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia dostępne są na www.biblioteka-dg.pl. Więcej informacji pod nr. tel. 32 639 03 01.

 


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!