Wtorek, 14 lutego, 2017

Konsultacje: czas - start!


Już w najbliższą niedzielę (19 lutego)  w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum podczas VI Biegu Walentynkowego stanie pierwszy i pilotażowy mobilny punkt konsultacyjny śródmieścia Dąbrowy Górniczej. Będzie można z nami porozmawiać o swojej koncepcji Centrum Dąbrowy Górniczej. Dlatego jeśli chcesz wypowiedzieć swoje zdanie na temat terenu byłej Fabryki DEFUM, zapraszamy w godzinach 9.30 do 12.30. Stwórzmy razem Centrum Dąbrowy!

 

Powoli wkraczamy w nowy etap przygotowań procesu rewitalizacji śródmieścia Dąbrowy Górniczej – „Fabryka Pełna Życia”. Aktualnie wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" zapraszamy na pilotażowy mobilny punkt konsultacyjny.

 

Mobilny punkt konsultacyjny to jeden ze scenariuszy działań proponowanych w ramach „Koncepcji pracy ze społecznością lokalną, która pozwoli na partycypacyjne wypracowanie programu funkcjonalnego rewitalizacji śródmieścia Dąbrowy Górniczej”. Podstawową rolą tych narzędzi jest przede wszystkim umożliwienie wyartykułowania przez poszczególnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej (perspektywa indywidualna) swoich potrzeb związanych z funkcjonowaniem miasta, a  zwłaszcza jego części śródmiejskiej i skonfrontowanie ich, dzięki dyskusji podejmowanej w szerszym gronie i przy różnych okazjach, z potrzebami innych osób i grup.


« Poprzednia aktualnośćNastępna aktualność »

Dziękujemy za rejestrację!