Poniedziałek, 15 kwietnia, 2019

Rock Wolności

01.05.2019


Tegoroczna majówka będzie eksplozją muzyki w naszym mieście. 1 maja w Fabryce Pełnej Życia zaprezentuje się aż 5 fantastycznych zespołów. Na wszystkie koncerty serdecznie zapraszamy! Wstęp jest oczywiście wolny. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę oraz krótki opis tych właśnie kapel.

1 maja – środa:

W ramach koncertu Rock Wolności zagrają:

18.00 Tomek Lipiński („Nie mów mi, co jest dobre, a co złe”, przy czym my wiemy, że Tomek Lipiński z zespołem to dobry Rock Wolności. Izrael, Tilt, Brygada Kryzys, Fotoness, autor muzyki filmowej (m.in. do fllmu Psy 2)… To tylko niektóre z dokonań rockowego artysty)

18.50 Róże Europy (wyrosły w Jarocinie! A w 1992 roku z list przebojów nie schodził ich hit pt. „Jedwab”, w którym debiutowała nieznana jeszcze Edyta Bartosiewicz)

19.40 Kobranocka (Początki, czyli Latający Pisuar. Historia powstania zespołu Kobranocka sięga roku 1984, kiedy to na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego w Toruniu znalazł się z przyczyn militarnych Andrzej Kraiński, wkrótce szerzej znany jako Kobra. Po drugiej stronie biurka siedział Andrzej Marek Michorzewski, który pokazał Kobrze swoje teksty. Był między nimi „List z pola boju”. Po przeczytaniu tekstów jedynym wyjściem było założenie zespołu, wtedy o nazwie „Latający Pisuar”)

20.30 Chłopcy z Placu Broni (Zespół reaktywował się w 15 rocznice śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza. Powrócił z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy. Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni postanowili wraz z grupą przyjaciół reaktywować zespół wykonując jego największe przeboje: „O Ela”, „Kocham Cię”, „Aeroplan”, „Kocham Wolność” i wiele innych piosenek)

21.20 Sztywny Pal Azji (Formacja powstała w 1986 roku w Chorzowie. Utwory takie jak „Wieża radości wieża samotności”, „Spotkanie z…”, „Nasze reggae”, „Kolor czerwony” i „Kurort” mówią same za siebie)

Zapraszamy do Fabryki Pełnej Życia!


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!