Czwartek, 10 października, 2019

Weekend otwarcia warsztatu Fabryki Pełnej Życia!

25.10.2019-27.10.2019


Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza Marcin Bazylak zaprasza na weekend otwarcia warsztatu Fabryki Pełnej Życia! Już 25-27 października przestrzeń Fabryki Pełnej Życia zamieni się w miejsce pełne koncertów, warsztatów i atrakcji dla każdego!

 

KONCERTY:

PIĄTEK 25.10.2019

N!C
Pablopavo i Ludziki
Start: 19.00
Bilety: 25 zł

KUP BILETSOBOTA 26.10.2019

Kwiat Jabłoni
Start: 20.00
Bilety: 25 zł

KUP BILETNIEDZIELA 27.10.2019

Kłak / Slavic Rasta
Bas Tajpan & Bob One Polska Wersja
Start: 19.30
Bilety: 25 zł

KUP BILET


 

SPOTKANIA:

SOBOTA 26.10.2019

10.00 – 13.00 DZIEŃ OTWARTY
13.00 – 14.00 PREZENTACJA PROJEKTU
WSTĘP WOLNY

NIEDZIELA 27.10.2019

10.00 – 13.30 WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH
14.00 CYRK PARTOLINI
WSTĘP WOLNY______

N!C
N!C to zaprzeczenie nieistnienia, poprzez negacje nadaje byt niebytowi. N!C to, to czym jest Byt i Czysty Umysł.
To czego potrzebujemy to N!C.
Projekt wykrystalizował i ukształtował się na początku 2018 roku w Gliwicach. Zespół tworzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem udzielający się wcześniej w takich projektach jak min. Lobotomy, Against All Odds, Las Conga, Mom basa …
Wspólna przygoda z muzyką i tworzeniu dla tych kilku przyjaciół trwa już blisko 30 lat, od wczesnomłodzieńczych lat szkolnych aż do teraz …
Trudno jest jednoznacznie określić twórczość zespołu, można w niej odnaleźć rożne wpływy od etno folku do hard core punk oraz ambientu, transu i muzyki perkusyjnej.
Nie mniej jednak N!C to projekt o własnym unikatowym brzmieniu z transowym wokalem i samplami.

Pablopavo i Ludziki
Pablopavo w roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan. W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany "Telehon". Płyta zebrała kilkanaście niezłych recenzji i, co ważniejsze, sporo słuchaczy.
W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików - "10 piosenek". W tym samym roku pojawił się też album "Głodne kawałki" nagrany w duecie z producentem Praczasem.

Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni to bratersko-siostrzany duet folkowy. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką. Pomysł na nietypowe zestawienie mandoliny z fortepianem i dwoma wokalami został zaczerpnięty z nowego projektu amerykańskich muzyków: Brada Mehldau'a i Chrisa Thile. Do tego Kasia i Jacek dołączają elektroniczną perkusję tworząc wyjątkową, świeżą i nowoczesną mieszankę brzmień. Rodzeństwo Sienkiewiczów śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym. "Niemożliwe" to album głęboko poruszający zarówno słowami, jak i muzyką. Jeszcze zanim wydali debiutancką płytę osiągnęli spory sukces wyprzedając połowę koncertów podczas jesiennej trasy, a ich singiel "Dziś późno pójdę spać" został odtworzony ponad 9 milionów razy w serwisie YouTube.

Kłak / Slavic Rasta
Kłak - nawijacz i hypeman poruszający się w obszarach rap/dancehall. Pochodzi z Będzina, a swój muzyczny start zawdzięcza formacji Buczy La Familia. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju jako Kłak/Buczy La Familia bądź hypeman Bas Tajpana. W chwili obecnej pracuje nad swoją solową płytą.

Bas Tajpan & Bob One Polska Wersja
Bas Tajpan to polski wokalista i autor tekstów, wykonawca muzyki z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin. Znany jest m.in. z występów w takich zespołach jak: 13 Chilli Pół Fuksa, HaiHaieR, Mustafarai oraz Ushat Sound System, ale prowadzi także solową działalność artystyczną. Sam mówi, że jego priorytetem jest mówienie o miłości, braterstwie, równości i pokoju na świecie, a także pokazywanie poprzez muzykę swojego stanowiska wobec otaczającej nas niesprawiedliwości.
Bob One to polski raper, wokalista i producent muzyczny. Członek sound systemów Rub Pulse i Rainbow Hi-Fi. Prowadzi także solową działalność artystyczną.


« Poprzednie wydarzenieNastępne wydarzenie »

Dziękujemy za rejestrację!